U našoj župi od 2003. godine aktivno djeluje Udruga Svetoga Vinka Paulskoga. Ona je u našoj župi objedinila župne bolesničke i karitativne skupine. To je međunarodna, katolička, karitativna i volonterska udruga. Osnovao ju je u Parizu 1833. godine student Fredric Ozanam zajedno s grupom drugih pet studenata. Oni su htjeli pokazati da ih vjera inspirira na ljubav i brigu za druge. Danas postoji 60. 000 konferencija (ogranaka) s više od 1 000 000 članova koji djeluju u više od 130 zemalja širom svijeta. Zaštitnik Udruge je Sv. Vinko Paulski koji je u siromašnima gledao Krista i snažno ih volio. On je imao veliku energiju i bio je pun ideja kako da druge uključi u svoj rad. Udruga djeluje u Hrvatskoj od ratne 1992. godine i pomaže bez obzira na vjeru, naciju i rasu. Aktivnosti udruge su: posjet bolesnicima, domovima umirovljenika, zatvorima….druženje s djecom s poteškoćama u razvoju, kao i posjet domovima, rad s ovisnicima (droga, alkohol, kocka), rad s beskućnicima, pomoć obiteljima s više djece te osamljenima i siromašnima. Davanje instrukcija učenicima, organiziranje druženja, izleta i hodočašća. Promicanje svake vrste socijalne pravde i milosrđa. Udruga sv. Vinka Paulskog Konferencija župe Svih Svetih ima 15 aktivnih članova. „Za velika djela Bog nalazi dovoljno radnika; ali za skromno djelovanje potrebni su mu još mnogi. Bog ne gleda toliko na veličinu djela, koliko na ljubav i dobru nakanu kojom je čovjek čini.“ Želite li i vi nekome pomoći, razveseliti nekoga, reći toplu riječ, pružiti ruku, dati osmjeh, saslušati onda postanite članovi ili prijatelji Udruge Svetoga Vinka Paulskoga u Đakovu.